Як вибрати дитячий батут?

Для того, щоб відпочинок дитини був не тільки цікавим та продуктивним, але й безпечним, слід правильно обирати модель батуті. Справа тут не лише в ціні виробу а й у багатьох функціональних характеристиках. Адже конструкційні особливості стандартного батуту – жорстка рама та травмонебезпечні пружини практично не відрізняються від звичайного металевого ліжка на якому ми полюбляли стрибати в дитинстві. Вибрати дитячий батут за вигідною ціною можна в інтернет-магазині https://12ka.com.ua/g91222271-batuty-komplektuyuschie.

4nltbiu2

Цілком зрозуміло, що для власної дитини хочеться обрати цілком безпечний варіант. Для цього потрібно звертати увагу на наступні показники:

  • діаметр зони стрибків – може бути від метру до 4.5, що дозволить одночасно стрибати кільком дітям;
  • покриття – якщо батут буде встановлено на вулиці обирають водо відштовхуючий, захищений від корозії матеріал;
  • межі навантаження – для того щоб шви не розійшлися потрібно розраховувати кількість дітей, що будуть займатися та їх вагу;
  • захисна сітка – захистить дитину від випадання за межі батуту;
  • кількість пружин – від цього залежить висота стрибка, чим більшою вона має бути, тим більше пружин має бути в батуті;
  • товщина захисних матів – зважаючи на те, що під час стрибка траєкторія може змінитися, слід враховувати, щоб пружини були надійно закриті;
  • стійки – їх кількість обирається в залежності від кількості дітей, що одночасно стрибатимуть на снаряді;
  • драбинка – обирається в залежності від зросту дитини (дітей).

iax4yuru

Обираючи батут для дитини слід звернути увагу на те, що у деяких моделях, призначених для розважання дітей, пружини взагалі відсутні. Вони виготовлені по так званій «технології м’якого краю».

Що стосується сітки, то вона повинна одночасно бути міцною та гнучкою. Кріплення до захисних амортизаторів не лише забезпечить захист від випадіння, але й поверне маленького стрибуна у центральну частину батуту.

Отож, якщо ви врахуєте усі рекомендації то однозначно подаруєте своїй дитині веселу, корисну та безпечну розвагу.