Футерівка поліуретаном — що це, для чого потрібна і для яких виробів застосовується

Різноманітні механізми на виробництві, яких сьогодні дуже багато, потребують захисту, адже тільки в цьому випадку вони можуть прослужити до закінчення терміну, гарантованого виробником, а можливо і довше.

Ось чому багатьом керівникам, а також власникам виробничих бізнесів важливо знати про такий метод, як поліуретанове футерування виробів та механізмів. 

gbk4nrtp

Що це таке

Це покриття тих чи інших механізмів полімерним шаром. Для досягнення результату можуть бути використані три варіанти.

Можна просто закріпити болтами відповідні аркуші. Також можна закріпити матеріал за допомогою методу гарячої адгезії. А ще практикують укладання вже готових вставок.

Навіщо потрібен цей метод

Особливо затребувана методика футерування поліуретаном у гірничо-металургійній сфері, оскільки там на різні механізми припадає особливо сильне навантаження, та й є чимало інших агресивних факторів середовища, що призводять до різноманітних проблем.

Втім, і в інших сферах цей метод відмінно зарекомендував себе і, ймовірно, у майбутньому стане поширеним і там, коли більше людей оцінять його можливості.

Методика захистить від корозії, що вкрай важливо, і далеко не лише у гірничо-металургійній галузі.

Також це забезпечує вологостійкість. Не варто турбуватися і про те, що механізми замерзнуть, оскільки морозостійкість їм також буде забезпечена.

vfv1fhxp

Також оброблені поверхні різних механізмів будуть стійкі до тих чи інших агресивних хімічних впливів. Зрозуміло, забезпечується стійкість до навантажень.

Для яких виробів використовують метод

Особливо поширене покриття роликів та сепаратора, проте також матеріал та метод можуть бути використані для багатьох інших виробів.

Зрозуміло, застосовувати їх варто лише в тих випадках, коли в цьому є необхідність, а зрозуміти, що така є, допоможуть експерти підприємства, так само як і експерти з досвідченої компанії, яка пропонує провести такий захід.

Якщо знадобилося футерування поліуретаном, варто звернути увагу на те, хто пропонує послугу. У компанії має бути бездоганна репутація.

Перевірити таку можна, зазирнувши на той чи інший незалежний інтернет-ресурс. Краще відвідати більше сайтів та форумів з відгуками, адже це допоможе точно переконатися в тому, що це професійна та відповідальна компанія.